ВО "Свобода"

ENG

21 червня
Очільник Тернополя Сергій Надал зустрівся Послом США в Україні Марі Йованович
Очільник Тернополя Сергій Надал зустрівся Послом США в Україні Марі Йованович

Тернопільщину відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович. Під час візиту вона зустрілася з міським головою Тернополя свободівцем Сергієм Надалом. Під час зустрічі обговорили важливі напрями розвитку Тернополя, реалізацію нових проєктів та налагодження тісних дипломатичних відносин у царинах безпеки, економіки та енергозбереження.

Марі Йованович відзначила, що розглядає Україну як надійного і впевненого партнера та бажає, щоби наші двосторонні відносини базувалися на спільних інтересах та завданнях і приносили якісний результат.

"Я вдячний пані Послу за візит до Тернополя, що відбувся вперше, та небайдужість і сприяння у вирішенні проблем нашого міста. Також хочу зазначити, що нещодавно під час робочого візиту до США разом з мером міста Парма ми підписали меморандум про встановлення відносин між Тернополем та Пармою як міст-побратимів. Оскільки підтримка США для нас є дуже важливою, особливо сьогодні, сподіваюся, що наша подальша співпраця буде продуктивною та корисною", - наголосив Сергій Надал.

Прес-служба ВО "Свобода"