ВО "Свобода"

ENG

13 червня
Олег Осуховський бере участь в засіданні Парламентської асамблеї України та Польщі
Олег Осуховський бере участь в засіданні Парламентської асамблеї України та Польщі

Упродовж двох днів, 12-13 червня 2018 року, у Варшаві відбувається засідання Парламентської асамблеї України та Республіки Польщі, в якому бере участь народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський. Депутати Верховної Ради та Сейму РП обговорюють спільні дії для блокування будівництва "Північного потоку-2", можливості для розвитку співпраці України з ЕС та НАТО та співпрацю молоді.

Як йшлося на зібранні, від співпраці між Україною та Польщею залежить безпека всього регіону.

За словами Олега Осуховського, щоб зміцнити свої впливи в Европі, Росія не гребує ніякими методами.

"Ясна річ, що газопровід "Північний потік-2" ‒ це політичний проєкт, покликаний підірвати енергетичну безпеку в Европі. Ми закликаємо Польщу протидіяти цьому, а також намагатися вплинути на інші европейські держави, аби вони не підтримували будівництво "Північного потоку-2". Пам'ятаймо, що Росія чинить воєнну агресію на Сході України і становить загрозу для всієї Европи. І газопровід ‒ це один із напрямків війни Кремля, якій маємо протистояти спільними зусиллями", ‒ народний депутат.

За підсумками засідання ухвалили заяву, в якій зокрема йдеться, що стратегічне партнерство України та Польщі є наріжним каменем безпеки в регіоні, закликали світове співтовариство посилити тиск на Росію, яка чинить агресію щодо України, та звернулися з вимогою звільнити українських політв'язнів Кремля.

Прес-служба ВО "Свобода"