ВО "Свобода"

ENG

8 лютого
Співчуття посестрі Додо Гугешашвілі у зв'язку зі вбивством її сина
Співчуття посестрі Додо Гугешашвілі у зв'язку зі вбивством її сина

"Легіон Свободи" висловлює співчуття посестрі Додо Гугешашвілі, яка під час замаху на її життя у Тбілісі втратила сина.

7 лютого 2018 року в Тбілісі було скоєно замах на Додо Гугешашвілі ‒ полковника армії грузинських добровольців "Мхедріоні". У результаті нападу загинув син націоналістки, а вона сама дістала вогнепальне поранення. Нападники, без сумніву московські агенти, цілили в голову та серце. Після поранення Додо змогла вибратися з оселі та повідомити про напад. Нині вона перебуває в критичному стані.

Додо Гугешашвілі брала участь у бойових діях російсько-грузинських воєн в Абхазії 1992-93 рр. ‒ у складі "Мхедріоні", конфлікті у Кодорській ущелині 2001 року та у південній Осетії 2008 року. Прибула в Україну з початком воєнних дій на сході нашої держави. Допомагала українським підрозділам у захисті територіяльної цілісности, зокрема проводячи тренування з військової підготовки для українських воїнів.

Під час свого візиту в Україну у жовтні 2017 року Олег Куцин вручив Додо "Хрест Карпатської Січі" за її загиблого побратима Георгія Хвічія, який воював у лавах ОДЧ. Також було обговорено спільні плани щодо співпраці.

"Додо знала, що на неї готується напад, адже вони з сином неодноразово отримували погрози. Тому вживала заходів безпеки та рідко перебувала в одному з сином місці. Але цього разу, схоже, вони очікували на зустріч з особою, яка втерлася в їхню довіру", ‒ розповів командир "Легіону Свободи" Олег Куцин.

"Легіон Свободи" висловлює свої співчуття посестрі Додо, все життя якої ‒ суцільна боротьба проти нашого одвічного спільного ворога ‒ кривавої Московії. Вболіваємо за здоров'я жінки-воїна та помсту смертей українських і грузинських вояків.

Прес-служба ВО "Свобода"