ВО "Свобода"

ENG

20 жовтня 2017
Свободівський законопроєкт про визнання добровольців підтримали на передовій, в українських містах та Европі
Свободівський законопроєкт про визнання добровольців підтримали на передовій, в українських містах та Европі

Законопроєкт "Про визнання добровольців учасниками бойових дій, їхній соціальний та правовий статус" (№7190) підтримали флешмобом військові з передової, а також прихильники "Свободи" в низці українських міст та за кордоном.

Нагадаємо, що 10 жовтня 2017 року, напередодні Дня захисника України, відбулася презентація законопроєкту "Про визнання добровольців учасниками бойових дій, їхній соціальний та правовий статус" (№7190), який на розгляд парламенту подали народні депутати-свободівці. Документ розробила команда юристів, що вже два роки ведуть боротьбу за визнання кожного окремого добровольця. Об'єднавши зусилля з депутатами-націоналістами, вони розробили законопроєкт, який пропонує чіткий дієвий механізм визнання добровольців, що не служили в офіційних підрозділах (svoboda.org.ua).

Ухвалення документа підтримали у Франції, Греції, Німеччині та Швейцарії. Світлини з плакатом "Визнання добровольців ‒ справа честі!" виставляють у соцмережах із теґом #законопроект7190. У такий спосіб учасники акції намагалися стимулювати депутатів Верховної Ради якнайшвидше визнати бійців добровольчих батальйонів учасниками бойових дій.

Прес-служба ВО "Свобода"