ВО "Свобода"

ENG

25 вересня 2017
У Чикаґо українські націоналісти зустріли Свєтлану Лободу акцією протесту
У Чикаґо українські націоналісти зустріли Свєтлану Лободу акцією протесту

22 вересня 2017 року в Чикаґо (США) осередок прихильників ВО "Свобода" та "Євромайдан Чикаґо" провели акцію протесту проти виступу відвертої україноненависниці Свєтлани Лободи. Концерт артистки, що підтримала агресора в час московсько-української війни, відбувався в невеликому нічному клубі.

Як наголошують активісти, Лобода не лише проводила численні й регулярні концерти у ворожій країні, але й прийняла пропозицію працювати на московитському телебаченні.

Учасники акції тримали транспаранти, що закликали громаду бойкотувати подію, а гастролерку ‒ повернутися до країни-агресора! Протестувальники скандували серед іншого "Геть путінську курву!", "Чемодан-вокзал-мацква!", "ЛаБаДу ‒ назад в мацкву!", "В Сибір до ведмедів!", а також гасла англійською, щоб поінформувати місцевих мешканців щодо прокремлівської позиції співачки та наголосити на підтримці США України.

Організатори акції зазначають, що українські націоналісти й надалі реагуватимуть на прояви українофобії як в Україні, так і за її межами.

Прес-служба осередку прихильників ВО "Свобода" в США