ВО "Свобода"

ENG

16 серпня 2017
Олег Тягнибок: Я бачу велику перспективу для української нації та України
Олег Тягнибок: Я бачу велику перспективу для української нації та України

"Із часом українці стають усе більш політично грамотними, змінюються відносини між владою й громадою. Наш народ реалізовує свій потенціал до державотворення. Саме тому я бачу велику перспективу для української нації та Української держави". Про це під час зустрічі із українцями Ванкувера в Канаді заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Очільник націоналістів наголосив, що, попри негативні тенденції в українському політикумі, він вірить у світле майбутнє України.

"Досі важливим і необхідним політичним рішенням для українського суспільства залишається справжнє очищення влади, адже без нього неможливо втілювати докорінні зміни. Майже кожного другого дня ми читаємо про призначення на посади людей, які служили режиму Януковича. Я нагадую: якими б хорошими людьми вони не були ‒ вони працювали в цій системі, яка знищувала українців в Україні. Теперішня влада, яка декларувала під час Революції Гідності дуже правильні речі, вирішила, що для неї краще осідлати налагоджені попереднім режимом схеми.

Так, на нас іще, можливо, чекає і не одна революція, але з ментальними можливостями, які є в українців, ми можемо мати таку Україну, що багато мільйонів жертв боротьби за неї будуть нарешті виправдані. Україна може стати в сім'ї Європи домінуючою державою. За 20 років це буде квітуча країна, яка пережила й перемогла війну, яка повернула свої території, повагу до себе, своєї історії, культури і здатність будувати стосунки між владою і суспільством. Для цього всього українська нація має надзвичайний потенціал, який не можна змарнувати", ‒ заявив Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"