ВО "Свобода"

ENG

16 серпня 2017
Олег Тягнибок: Аби зберегти державу, маємо зберегти українську землю
Олег Тягнибок: Аби зберегти державу, маємо зберегти українську землю

Тільки зберігши українську землю від розпродажу з молотка олігархам та чужоземцям, ми зможемо зберегти Українську державу. Про це заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок під час зустрічі з українцями Едмонтона в Канаді.

Спілкуючись із очільником української політсили, громада особливо цікавилася питанням продажу землі. Націоналіст укотре наголосив на тому, що продаж землі неприпустимий у тому вигляді, в якому його намагається протягнути влада. На його переконання, вигоду від повного дозволу на торгівлю землею сільськогосподарського призначення отримають лише олігархи.

"У Канаді 93% землі належить державі. А в Україні ж зараз олігархи вклали гроші в соціальну рекламу, аби пропагувати продаж землі: "Застав свого депутата продати твою землю!" Ви думаєте, якщо землю виставлять на відкритий аукціон ‒ її зможе купити пересічний українець? Аграрний бізнес в Україні досить вигідний, але скупити землю зможуть тільки олігархи та агрохолдинги.

Я наголошую на тому, що земля в Україні не може коштувати дешевше, ніж у світі. І якщо хтось не захоче працювати на ній, то продати її можна буде, але лише державному земельному банку і за ринковою ціною. На нашу думку, держава має заробляти на землі. Водночас ми виступаємо за те, щоби сільськогосподарську землю можна було здавати в оренду, в тому числі довгострокову, і навіть із правом родинної спадщини", ‒ зазначив Голова ВО "Свобода".

Прес-служба ВО "Свобода"