ВО "Свобода"

ENG

16 серпня 2017
Олег Тягнибок: У Канаді буде створено осередки прихильників "Свободи"
Олег Тягнибок: У Канаді буде створено осередки прихильників "Свободи"

Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок із робочим візитом відвідав Канаду. У межах поїздки очільник об'єднання зустрівся з прихильниками політичної сили в Торонто, Едмонтоні, Калгарі та Ванкувері. Лідер націоналістів повідомив, що в цих містах буде створено осередки прихильників "Свободи".

Діяспоряни спілкувалися з Олегом Тягнибоком на актуальні теми, цікавилися оцінкою політичної ситуації в Україні, подіями Революції Гідності, баченням націоналістів шляхів якнайшвидшої перемоги над московським окупантом та виведення України з глибокої економічної кризи.

Зокрема, із українцями Канади лідер націоналістів обговорив ідеологічне об'єднання правих сил: "Зараз для боротьби ми координуємо ті сили, які мають із нами спільну ідеологію. Ми розуміємо, що недостатньо мати лишень 37 депутатів, які в нас були в парламенті минулого скликання. Ми втілимо нашу програму і системні зміни, якщо матимемо у Верховній Раді України 226 депутатів, на яких можна покладатися".

Водночас Олег Тягнибок зауважив, що для націоналістів в Україні важливо мати підтримку серед своїх земляків за кордоном. Саме тому очільник "Свободи" на зустрічах у Канаді звертався до присутніх із закликом долучатися до спільнот прихильників політсили.

Прес-служба ВО "Свобода"