ВО "Свобода"

ENG

13 липня 2017
У Мадриді українці протестують проти законопроєкту про освіту від влади
У Мадриді українці протестують проти законопроєкту про освіту від влади

13 липня 2017 року перед входом до Посольства України в Еспанії почесна координатор центрального осередку Української патріотичної асоціації "Воля" Мирослава Голубович разом із активістом молодіжного сектора УПА "Воля", сокільцем Стефаном Олександром Якимчуком провели акцію протесту проти ухвалення Верховною Радою України законопроєкту про освіту за номером 3491-Д.

Вони прийшли на акцію з плакатом із написом "Ні законопроєкту про освіту (3491-Д). Президента України, сьогодні ви здаєте мову, завтра ‒ землю, післязавтра ‒ державу. Українська нація вам цього не простить!", а також із державним прапором, підписаним на передовій бійцями добровольчої чоти "Карпатська Січ". На цьому прапорі є підписи легендарних борців за волю України: Ольги Ільків, зв'язкової головнокомандувача Української Повстанської Армії Романа Шухевича, і Омеляна Коваля, соратника Степана Бандери, який 30 червня 1941 року проголошував Акт відновлення Української держави в місті Долині Івано-Франківської області.

Після завершення публічного заходу його учасники вручили плакат із зверненням до Президента України представникам Української Амбасади в Мадриді.

Прес-служба ВО "Свобода"