ВО "Свобода"

ENG

24 травня 2017
Олег Осуховський взяв участь у міжнародному форумі щодо морської стратегії держави
Олег Осуховський взяв участь у міжнародному форумі щодо морської стратегії держави

24 травня 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський взяв участь в роботі міжнародного наукового форуму "Морська стратегія держави. Розвиток та реалізація морського потенціалу України", який проходить у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського в Києві. На заході обговорюють питання законотворчого забезпечення розвитку України як морської держави та пріоритетів державної морської політики в умовах збройної агресії РФ.

Як зазначив у своєму виступі Олег Осуховський, відновлення морського потенціалу України є дуже важливим в сучасних реаліях війни з державою, яка володіє потужними морськими силами, та з огляду на те, що останніми роками ВМС України очолювали зрадники та агенти Кремля, дії яких були спрямовані на знищення обороноздатності нашої держави та Збройних сил України.

"Ми можемо і зобов'язані стати державою, яка є не лише географічним, але й геополітичним центром Європи. Необхідно спрямувати зовнішньополітичні зусилля на побудову тісної політичної та економічної співдружності з природними союзниками ‒ країнами Балто-Чорноморської геополітичної осі, ініціювати взаємовигідні угоди між цими державами та Україною в усіх стратегічно важливих галузях: торгівлі та митній політиці, енергетичній безпеці та обороні тощо.

Необхідно здійснювати реальні кроки для інтеграції України до европейських структур безпеки: очистити владу та силові структури від агентури Москви; знешкодити фінансовані Росією підривні організації; делімітувати та демаркувати кордони; погасити осередки сепаратизму; нейтралізувати усі територіальні претензії до України; забезпечити виведення російських військових баз з української території; реформувати та розбудовувати ЗС та ВМС України. Для успішної реалізації цих завдань необхідно розробити стратегію воєнної безпеки України, ухвалити глибоку, продуману програму розвитку ЗСУ, мінімум на 5-10 років, в якій чітко зазначити, чого ми хочемо та куди рухаються Збройні сили", ‒ наголосив Олег Осуховський.

Він також поінформував присутніх, що у Верховній Раді створено робочу групу, членом якої він є, щодо дослідження фактів можливих зловживань та корупції на підприємствах-учасниках ДК "Укроборонпром". Група має вивчити ситуацію та оприлюднити висновки.

Прес-служба ВО "Свобода"