ВО "Свобода"

ENG

19 травня 2017
Олег Осуховський взяв участь у зустрічі з парламентською делегацією Індонезії
Олег Осуховський взяв участь у зустрічі з парламентською делегацією Індонезії

19 травня 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції, керівник депутатської групи з міжпарламентських зв'язків з Індонезією Олег Осуховський взяв участь у зустрічі з представниками парламентської делегації Ради народних представників Республіки Індонезія на чолі з віце-спікером Фадлі Зоном. Ішлося про міжпарламентську співпрацю, про порушення прав людини в окупованому Криму і на Донбасі, а також про співпрацю в економіці, торгівлі, літакобудуванні, туризмі.

Українські парламентарі наголосили, що наша держава розраховує на подальшу підтримку Республікою Індонезія територіяльної цілісности та суверенітету України. Також сторони обговорили координацію зусиль на різних міжнародних майданчиках та міжпарламентських асамблеях у питаннях безпеки, поваги до територіяльної цілісности та суверенітету держав.

Олег Осуховський запросив парламентарів з Індонезії відвідати Україну та налагоджувати тіснішу співпрацю.

"2015 року було створено міжпарламентську Групу дружби. Обидві сторони зацікавлені використовувати цей формат для активізації не лише міжпарламентських контактів, а й двостороннього співробітництва. Гадаю, зростатиме зацікавленість у співпраці в оборонному секторі, авіабудуванні, космічній галузі, у сільському господарстві. Сподіваюся також на вашу підтримку в Асоціації країн Південно-Східної Азії, де Україна може бути представлена як спостерігач", ‒ наголосив народний депутат.

Під час обговорення ситуації на сході Україні і в Криму заступник голови Ради народних представників Індонезії Фадлі Зон наголосив, що Індонезія поважає територіяльну цілісність України і виступає за мирне врегулювання політико-дипломатичним шляхом.

Індонезійський парламентар підтримав позицію, що питання захисту прав кримських татар має стояти на порядку денному міжпарламентських зустрічей та різних міжнародних організацій.

Прес-служба ВО "Свобода"