ВО "Свобода"

ENG

20 квітня 2017
Почесний консул України в Італії візьме участь у Форумі економічного розвитку Хмельницького
Почесний консул України в Італії візьме участь у Форумі економічного розвитку Хмельницького

Почесний консул України в Італії Марко Тосон 20 квітня підтвердив свою участь у Форумі економічного розвитку Хмельницького.

Марко Тосон має чималий досвід у багатьох царинах підприємництва, обіймав різні посади в Асоціації малих і середніх підприємств у провінції Падуя. Наразі очолює OpenGateItaly ‒ проєкт, створений для підтримки зовнішньоекономічної діяльности українських підприємств, а також для залучення італійського досвіду до реалізації пріоритетних проєктів в Україні. Завдяки глибоким знанням українського ринку, на якому працює понад 15 років, він успішно розвиває торгові відносини України та Італії.

Почесний консул відзначив, що готовий сприяти співпраці України та Італії, а Форум ‒ це хороша можливість зробити її інтенсивнішою.

"Форум насамперед дасть можливість Хмельницькому вийти на инший, якісно новий рівень. Ми маємо можливість заявити про себе на міжнародній арені. Це не просто комунікативний захід. Це потужна платформа для розвитку місцевого бізнес-середовища та залучення інвестицій з різних джерел, у тому числі й чужоземних", ‒ зазначив міський голова свободівець Олександр Симчишин.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"