ВО "Свобода"

ENG

2 квітня 2017
В Еспанії відзначили річницю сокільського руху
В Еспанії відзначили річницю сокільського руху

2 квітня 2017 року Українська патріотична асоціація "Воля" (голова ‒ свободівець Іван Вовк), осередки ВГО "Сокіл" та ВОУ "Яворина" в Еспанії, спільно з очільниками асоціації "Молода Україна" відзначили першу річницю діяльности Гуртка національно-патріотичного та фізичного виховання "Соколята" імені Мирослава Мисли в Мадриді. У заходах взяв участь ветеран московсько-української війни, воїн "Карпатської Січі" Андрій Чад.

Ініціятори створення гуртка від 2 квітня 2016 року щосуботи безкоштовно проводять півторагодинні заняття з основ рукопашного бою та ідеологічний вишкіл для української молоді у столиці Еспанії.

З нагоди річниці сокільського руху в еспанському місті Куенку відбулися урочистості. На початку голова Української патріотичної асоціації "Воля" свободівець Іван Вовк закликав вшанувати хвилиною мовчання світлу пам'ять почесного члена УПА "Воля", свободівця, сокільця, бійця "Карпатської Січі", офіцера 93 ОМБр ЗС України Мирослава Мисли.

У своєму виступі свободівець Іван Вовк нагадав присутнім, що окрім зовнішнього ворога, який вбиває найкращих синів і дочок України на східному фронті, серйозну небезпеку для майбутнього держави створює нинішня олігархічна влада, яка загрузла в корупції, веде торгівлю на крові з окупантами та продовжує переслідувати захисників України.

Далі захід продовжився майстер-класами з основ рукопашного бою, тактичної та медичної підготовки.

Прес-служба ВО "Свобода"