ВО "Свобода"

ENG

21 березня 2017
На пропозицію Олега Панькевича Львівська обласна рада спрямує кошти на польсько-українські дослідження
На пропозицію Олега Панькевича Львівська обласна рада спрямує кошти на польсько-українські дослідження

21 березня 2017 року під час затвердження Комплексної програми розвитку культури Львівщини депутати Львівської обласної ради підтримали пропозицію голови фракції ВО "Свобода" Олега Панькевича щодо надання додаткових коштів на всеукраїнський конкурс досліджень серед молодих науковців "Історія, яка нас об'єднує".

Конкурс проводиться четвертий рік поспіль. Цього року Львівська обласна державна адміністрація, порівняно з минулим роком, у запропонованому на розгляд депутатам Проекті рішення зменшила фінансування конкурсу з близько 90 тис до 50 тис грн.

Під час розгляду питання Олег Панькевич вніс пропозицію дофінансувати б'юджет конкурсу на 50 тис грн. Депутати підтримали пропозицію щодо дофінансування, яка буде розглянута під час наступного розподілу коштів обласного б'юджету. Також з ініціативи Олега Панькевича Львівська обласна рада ухвалила рішення, що частина коштів у межах конкурсу "Історія, яка нас об'єднує" буде спрямована на дослідження про пошук порозуміння між українцями та сусідніми народами, зокрема ‒ з поляками.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"