ВО "Свобода"

ENG

9 березня 2017
Українці в Мадриді виступили проти участи російської делегації в засіданні ПАРЕ
Українці в Мадриді виступили проти участи російської делегації в засіданні ПАРЕ

9 березня 2017 року в Мадриді представники української громади пікетували делегацію росіян, яка вперше із 2014 року взяла участь у засіданні Б'юра Парламентської Асамблеї Ради Европи. Організатором акції виступив голова Української патріотичної асоціації "Воля" свободівець Іван Вовк. У заході взяли участь представники громадських організацій українців, зокрема координатор Об'єднання українок "Яворина" в Еспанії Оксана Чорна.

Повернення російської делегації "зіпсували" представники української громади в Мадриді, які прийшли із мирним пікетом під будівлю Сенату. Вони тримали в руках червоні картки, свищики, футбольний м'яч та зустрічали учасників засідання скандуванням "Права людини поза грою".

"Парламентська Асамблея Ради Европи не має допускати повернення Росії до виконання нею відповідних резолюцій Асамблеї. Наразі Росія їх не виконує. Вона продовжує окупацію Криму та постійно демонструє відверте порушення принципів Ради Европи в середині самої країни", ‒ зазначає Іван Вовк.

Еспанці поставилися до акції прихильно. У будівлі, біля якої стояли пікетувальники, хтось ввімкнув український гімн, що став чудовим супроводом для акції.

Нагадаємо, у 2014 році ПАРЕ ухвалила резолюцію та позбавила російську делегацію права голосу на рік через анексію Криму. У відповідь російська делегація припинила участь у роботі ПАРЕ.

Прес-служба ВО "Свобода"