ВО "Свобода"

ENG

6 березня 2017
Олег Осуховський взяв участь у розмові з представником Генпрокуратури Італії
Олег Осуховський взяв участь у розмові з представником Генпрокуратури Італії

Народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський 6 березня 2017 року взяв участь у зустрічі з заступником генерального прокурора в апеляційному суді Мілана (Італія) Феліче Існарді. У розмові парламентар-свободівець наголосив на важливості обміну досвідом працівників прокуратури України та Італії.

Під час зустрічі за участи членів антикорупційного комітету ВРУ обговорили актуальні проблеми запобігання і протидії корупції в Україні. Депутати наголосили на тому, що за останні роки в Україні вже сформовано нове антикорупційне законодавство, метою якого є реформування системи запобігання корупції за міжнародними стандартами.

"Італійські правоохоронні органи мають значний багатолітній досвід протидії корупції, який був би дуже корисним для працівників української прокуратури, инших правоохоронних структур, а також антикорупційних органів. Тому важливими є спілкування, співпраця, запозичення досвіду між представниками італійської та української прокуратури й инших органів", ‒ наголосив Олег Осуховський.

Феліче Існарді розповів про правові механізми функціювання італійської антикорупційної системи в судах і зазначив, що більшість кримінальних проваджень за корупційні правопорушення пов'язані із суперечністю між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість ухвалення рішень, тобто конфлікт інтересів. Він висловив готовність до посилення зв'язків з українською стороною з метою більш ефективної протидії корупції.

Прес-служба ВО "Свобода"