ВО "Свобода"

ENG

3 березня 2017
Очільник Тернополя свободівець Сергій Надал провів зустріч із послом Бразилії
Очільник Тернополя свободівець Сергій Надал провів зустріч із послом Бразилії

3 березня 2017 року з офіційним візитом до Тернополя прибув Надзвичайний і Повноважний Посол Бразилії в Україні та Молдові Освальдо Біато Жуніор. Дипломат зустрівся з міським головою свободівцем Сергієм Надалом, на якій сторони обговорили перспективні напрями співпраці.

Очільник міста зазначив, що саме Тернопіль може стати майданчиком для початку плідної співпраці між двома країнами у царині освіти, адже у місті діє три національні та один державний університет.

"У нашому місті навчаються багато студентів з инших країн, ‒ каже міський голова. ‒ Ми спілкуємося з представниками різних країн, і вони задоволені якістю навчання, адже у нас хороша наукова та технічна база, а ціна за навчання набагато нижча, ніж у инших европейських країнах".

Освальдо Біато Жуніор також зазначив, що для Бразилії важливим є український аграрний сектор. Оскільки Україна має підписані домовленості про зону вільної торгівлі з ЕС, а для бразильських підприємців це хороший знак, оскільки тут можна створювати свої підприємства та експортувати продукцію на европейські ринки.

Прес-служба ВО "Свобода"