ВО "Свобода"

ENG

14 грудня 2016
Олег Тягнибок зустрівся з представниками громади Латвії
Олег Тягнибок зустрівся з представниками громади Латвії

14 грудня 2016 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, заступники Голови ВО "Свобода" Андрій Мохник та Юрій Сиротюк, керівник Міжнародного управління партії Тарас Барняк та член Політради Юрій Ноєвий зустрілися з представником фракції Національного союзу "Все для Латвії" Даце Кальніною, родичкою генерала Радзіньша Дзіньтрою Целміня та Головою товариства генерала Радзіньша Агрісом Пурвіньш. Під час зустрічі сторони обговорили сучасну політичну ситуацію в Україні та співпрацю в частині утвердження історичної справедливости.

Лідер націоналістів розповів про сучасну політичну ситуацію в Україні, історію ВО "Свобода" та боротьбу націоналістів в питанні декомунізації, утвердження історичної справедливости та національної пам'яти.

"Цього року нашій політичній силі - ВО "Свобода" - 25 років. Чверть століття відсвяткувала й наша держава - Україна. Тому: є Свобода - буде Україна! Зараз активно триває боротьба в питанні декомунізації. Так, зокрема, завдяки фракції "Свобода" в Київській міській раді було перейменовано проспект Московський на Бандери в місті Києві. Ми маємо зробити все, що в наших силах, аби не було жодного сліду комуністичного режиму в Україні, оскільки це і є один із пунктів нашої "Програми захисту українців", - заявив Олег Тягнибок.

Націоналісти також зазначили, що мають намір встановити меморіяльну дошку генералу Петеру Радзіньшу.

"Ми хочемо встановити меморіальну дошку генералу Петеру Радзіньшу та перейменувати одну з вулиць на честь латвійця - учасника війни за незалежність України", - наголосив Юрій Ноєвий.

Родичка генерала Радзіньша Дзіньтра Целміня подякувала Олегові Тягнибоку за зустріч та зазначила, що в боротьбі за історичну справедливість та утвердження національної пам'яти вони повністю підтримують українських націоналістів.

Прес-служба ВО "Свобода"