ВО "Свобода"

ENG

21 жовтня 2016
Буковинські свободівці взяли участь в обговоренні відновлення українсько-румунських транспортних коридорів
Буковинські свободівці взяли участь в обговоренні відновлення українсько-румунських транспортних коридорів

21 жовтня 2016 року свободівська фракція в Чернівецькій обласній раді взяла участь у спільному засіданні Чернівецької обласної та Сучавської повітової рад, яке проводилося в місті Сучава в Румунії. Серед багатьох важливих питань депутати розглянули та ухвалили рішення про надання понад восьми мільйонів евро на реалізацію більш ніж 10 проєктів на території Чернівецької области та Сучавського повіту.

"Завдяки активній міждержавній діяльності депутатського корпусу та керівництва облради шанс на відновлення матимуть міждержавні переходи в Путильському районі, а також переходи сіл Красноїльськ у Сторожинецькому та Дяківці в Герцаївському районах. Усе це відбуватиметься за сприяння Евросоюзу, в рамках побудови нових східно-європейських транспортних коридорів", - зазначив депутат-свободівець Віталій Мельничук.

По завершенні офіційних заходів для депутатів та учасників міждержавного спільного засідання румунська сторона організувала відвідини Сучавського аеропорту, на покращення роботи якого останніми роками вкладено значні кошти, в тому числі за Европейськими програмами.

"За люб'язною ініціятивою голови повітової ради наша делегація мала можливість відвідати Сучавську фортецю, яка останні роки була реставрована за европрограмами відновлення культурної спадщини. Справді величина реставраційних робіт, які виконано за останні роки в Сучавській фортеці, просто вражає. За підтримки ЕС наші колеги мають можливість розвивати не лише економіку, освіту, медицину та сільське господарство, але й займатися розвитком культури та збереженням та відновлення культурної спадщини", - додав депутат обласної ради від ВО "Свобода" Віктор Крохмаль.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"