ВО "Свобода"

ENG

13 червня
Олег Осуховський: У непорозуміннях європейських сусідів з Україною шукаймо кремлівський слід
Олег Осуховський: У непорозуміннях європейських сусідів з Україною шукаймо кремлівський слід

У будь-яких історичних, мовних суперечках між Україною та сусідами шукаймо кремлівський слід. Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський у своєму виступі на засіданні Парламентської асамблеї України та Республіки Польщі, яке 12-13 червня 2018 року відбулося у Варшаві.

"У розпалюванні конфліктів на історичному, мовному ґрунті між українцями та поляками чи угорцями завжди виграє Росія. Маємо про це пам'ятати і не піддаватися на провокації. Відомо, що Кремль фінансує своїх лобістів в європейських країнах та в усьому світі. Тому коли чуємо заяви про нібито порушення прав нацменшин в Україні, зокрема щодо мови викладання, пам'ятаймо, кому вигідні такі провокації. Бо ж відомо, що Угорщина тісно співпрацює з Росією, зокрема вони впроваджують спільний енергетичний проект на 5 мільярдів доларів, тож влада цієї країни прагне подобатися Кремлю", - зазначив Олег Осуховський.

Він висловив сподівання, що поляки й українці порозуміються в історичних та інших питаннях і ці теми не стануть приводом для розбрату.

Нагадаємо, що у Варшаві відбувається засідання Парламентської асамблеї України та Республіки Польщі. За підсумками засідання ухвалили заяву, в якій, зокрема, йдеться, що стратегічне партнерство України та Польщі є наріжним каменем безпеки в регіоні, закликали світове співтовариство посилити тиск на Росію, яка чинить агресію щодо України, та звернулися з вимогою звільнити українських політв'язнів Кремля.

Прес-служба ВО "Свобода"