ВО "Свобода"

ENG

31 січня
Олег Осуховський: Без тиску громадськості та закордонної спільноти корупцію не подолати
Олег Осуховський: Без тиску громадськості та закордонної спільноти корупцію не подолати

Важливі антикорупційні закони можливо ухвалити тільки під тиском вулиці, громадськості та міжнародних партнерів України. Про це заявив 31 січня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський на зустрічі з представниками Венеціанської комісії, яка відбулася у Верховній Раді України.

На цій зустрічі обговорювали запровадження декларування антикорупціонерів та законопроєкт про Антикорупційний суд.

Як зазначив у своєму виступі Олег Осуховський, в Україні має бути створено справді незалежний Антикорупційний суд, а влада має врахувати зауваження до законопроєкту.

"Влада має врахувати зауваження, зокрема про право міжнародних партнерів ветувати призначення недоброчесних суддів, про те, що підсудність справ має відповідати підслідності НАБУ та спеціалізованої антикорупційної прокуратури та инше", - наголосив Олег Осуховський.

За словами народного депутата, є великі сумніви, що вдасться ухвалити важливі для подолання корупції закони ‒ хіба що під тиском громадськості та закордонних партнерів.

"Окрім створення Антикорупційного суду, необхідно впровадити нове виборче законодавство про вибори на пропорційній основі за відкритими списками, про тимчасові слідчі комісії Верховної Ради та инше. Однак без тиску громадянського суспільства, без тиску вулиці, без впливу міжнародної спільноти не вдасться здійснити ці важливі зміни", - наголосив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"