ВО "Свобода"

ENG

31 січня 2017
Михайло Нискогуз: Вимагаємо від Міністерства закордонних справ України належної реакції на побиття українських студентів у Польщі
Михайло Нискогуз: Вимагаємо від Міністерства закордонних справ України належної реакції на побиття українських студентів у Польщі

31 січня 2017 року під час сесії Львівської обласної ради депутат від ВО "Свобода" Михайло Нискогуз виголосив звернення до Міністерства закордонних справ України з вимогою взяти під контроль розслідування інциденту щодо побиття українських студентів у Республіці Польща. Розгляд звернення внесено до порядку денного сесії.

"У Польщі наших студентів побили за те, що вони вважають Львів українським. Цей інцидент є продовженням низки антиукраїнських провокацій у Польщі. Причина таких дій - свідоме цілеспрямоване нагнітання антиукраїнської істерії з боку польського Сейму та Сенату, а також пасивна реакція з боку офіційної української влади або взагалі її відсутність", - зазначив свободівець.

Поляки, за його словами, мають постати перед кримінальною відповідальністю за побиття українських студентів у Ряшеві. Водночас націоналіст наголосив, що українській владі потрібно перестати закривати очі на антиукраїнські акції та почати захищати інтереси українців як за кордоном, так і всередині України.

"Ми вимагаємо від МЗС України взяти під особистий контроль хід розслідування цього інциденту та звернутися до польських органів влади з вимогою не замовчувати злочин, а притягнути винних у побитті українців до кримінальної відповідальности", - зазначив Михайло Нискогуз.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"