ВО "Свобода"

ENG

1 липня 2014
Олександр Сич: Дитину в умовах війни має бути захищено насамперед
Олександр Сич: Дитину в умовах війни має бути захищено насамперед

Захист дитини належить до найвищих пріоритетів урядової політики. Про це Віце-прем'єр-міністр України свободівець Олександр Сич заявив під час зустрічі з регіональним директором Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Марі-П'єр Пуар'є в рамках візиту української делегації до Швейцарії.

Сторони обговорили механізми захисту дітей та сім'ї в рамках співробітництва України та ЮНІСЕФ. Особливу увагу співрозмовники приділили проблемам надання необхідної допомоги з боку міжнародної організації для захисту прав та інтересів дітей в умовах загострення ситуації в південно-східних регіонах України. "Дитину в умовах війни має бути захищено насамперед. Якщо навіть дорослі не можуть призвичаїтися до цього повсякденного шоку, що вже говорити про дітей, які, перебуваючи в епіцентрі трагедії, подеколи стають не лише її свідками, але й жертвами", ‒ зауважив Олександр Сич.

Урядовець наголосив, що в подоланні цього виклику Україна розраховує на допомогу Дитячого фонду ООН. "ЮНІСЕФ є носієм колосального досвіду морального та психологічного захисту дітей у важких умовах, який може бути використано в Україні", ‒ підкреслив Олександр Сич.

Своєю чергою, Марі-П'єр Пуар'є запевнила в готовності ЮНІСЕФ надавати відповідну допомогу, а також не лише фіксувати факти насильницького поводження з дітьми в умовах протистояння, але й доводити їх до відома світового співтовариства.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"