ВО "Свобода"

ENG

21 лютого 2014
Олег Тягнибок: Необхідно повернути Україну в конституційне русло
Олег Тягнибок: Необхідно повернути Україну в конституційне русло

Протягом кількох годин з урядового кварталу почали виводити підрозділи внутрішніх військ та "Беркута". Я закликаю усіх активістів Майдану, які перебувають в урядовому кварталі, а також усіх, хто спостерігає за Революцією Гідности, активними протестами в рамках боротьби проти режиму, не піддаватися на жодні провокації щодо цього. Оскільки, хочу нагадати, що саме вчора, український парламент 236 голосами ухвалив рішення, в якому йдеться про засудження застосування насильства, що призвело до загибелі людей і зазначається (в 5 пункті ч.2), що парламент як найвищий законодавчий орган дав вказівку МВС негайно припинити блокування транспортних комунікацій, вулиць, площ у Києві та инших населених пунктах України, а також вжити заходів для повернення особового складу, не задіяного в охороні держустанов до місць постійної дислокації правоохоронних органів. Відповідно, вони виконують вказівку українського парламенту. Про це 21 лютого 2014 року під час виступу на засіданні позачергової сесії Верховної Ради лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Крім того, очільник Всеукраїнського об'єднання "Свобода" зазначив, що в угоді про врегулювання кризи в Україні, яку було щойно підписано між владою та позицією, зафіксовано, що влада буде використовувати сили правопорядку винятково для фізичного захисту будинків органів влади і не більше.

Також Олег Тягнибок зауважив, що на разі необхідно повернути Україну в конституційне русло: "Маємо виконати ще одне положення угоди, в якій зазначено, що протягом 48 годин після її підписання буде ухвалено, підписано і оприлюднено спеціяльний закон, який відновить дію Конституції 2004 року. Пропоную якнайшвидше поставити його на голосування і поставити крапку в цій так званій епопеї повернення до вказаної редакції Основного Закону".

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"